قیچی پیتاژ موی مردانه

وقتی شما می خواهید بهترین مدل مو را برای مشتری خود اصلاح کنید باید بدانید از کدام قیچی پیتاژ در کجا استفاده کنید. اگر شما به تازگی شغل آرایشگری را شروع کردید حتما نیاز دارید انواع قیچی پیتاژ را بشناسید. حتی اگرشما یک آرایشگر حرفه ای مردانه هستید خواندن این مقاله برای شما خالی از لطف نخواهد بود.

قیچی های پیتاژ ترکیب کننده و مدل دهنده

این مدل قیچی پیتاژ عموما دارای 25 دندانه می باشد و تقریبا یک قیچی پیتاژ همه کاره است، این مدل رایج جهت مدل دهی، فرم دهی و هم برای کاهش ضخامت مو مورد استفاده قرار می گیرد.این قیچی با دو – سه حرکت حجم مو را نصف می کند.

قیچی پیتاژ دنده درشت

این نوع قیچی پیتاژ بین 7 الی 15 دندانه دارد و مناسب موهای فر یا ضخیم است و در مدل هایی که نیاز به جای خالی و فرورفتگی در مو دارد استفاده می شود. دو بار حرکت این قیچی تغریبا هشتاد درصد مو را کم می کند.

قیچی پیتاژ برای کار های نهایی مدل مو

این مدل در انتهای اصلاح مو جهت تمیزکاری مورد استفاده قرار می گیرد. از دندانه های ریز و زیادی برخوردار است و نتیجه با کیفیتی را ارائه میدهد. هرچند برای ایجاد تغییر محسوس با این قیچی لازم است چندین بار در یک محل از این قیچی پیتاژ استفاده کنید ولی نتیجه کار شما بسیار تمیز تر و بدون حفره و تیکه خواهد بود. درنتیجه می توان گفت این نوع قیچی بسیار مناسب تر از نوع های پیشین است.

در پایان هنگام خرید قیچی پیتاژ به نکات زیر توجه کنید:

  • مدل موی مورد نظر
  • جنس موی مورد نظر
  • تناسب اندازه قیچی با دست شما
  • دینامیک راحت در دستان شما
  • سبک بودن قیچی
  • جنس قیچی (امکان زنگ زدگی – لق شدن – کند شدن )
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *