گالری مدل ریش و سبیل مردانه

تاریخچه ای کوتاه از مدل ریش و سبیل مردانه در ایران

چند دهه از زمانی که مدل ریش مردانه محدود به مدلهای ریش مردانه پرفسوری، ریش ستاری وچند مدل محدود بود می گذرد عده ای نیز مانند دراویش هیچ اقدامی برای فرم دادن و کوتاه کردن ریش خود نمی کردند. البته در فرهنگ اسلامی تراشیدن ریش فراتر از خط نسا جایز نیست و البته بلند کردن ریش بیش از دو مشت دست هم کراهت دارد همچنین رشد سبیل بر روی لب جایز نمی باشد.

مدل ریش وسبیل مردانه جدید و امروزی

پس از چندین سال دوباره داشتن ریش به مد روز تبدیل شده است و مدلهایی فراتر از مدلهای گذشته و ریش مداحی است. طرحها و مدل های متنوعی برای ریش و سبیل مردانه مد شده است که بسیاری از این سبک ها شامل خطوطی بر روی ریش و حالت محو است. ما تلاش کردیم در بین این مدلها هم ریشبلند مردانه و هم ریش کوتاه مردانه را جمع آوری کنیم.

ما تلاش کرده ایم تمام مدل های ریش و موی مردانه را در این گالری گردآوری کنیم تا شما دوستان به راحتی مدل مورد نظر خود را پیدا کنید. شایان ذکر است روزانه 10 مدل مو به گالری مدل موی مردانه اضافه می شود که احتمال دارد این مدل ها شامل مدل ریش و سبیل مردانه هم باشند و به این گالری اضافه شوند.

گالری مدل های ریش مردانه

این گالری شامل مدلهای ریش و سبیل مردانه فشن و بروز دنیا می باشد ولی اگر تمایل دارید مدل های موی متنوع مردانه را نیز مشاهده کنید می توانید از طریق لینک زیر به گالری مدل موی مردانه وارد شوید و در میان هزاران مدل موی متنوع مطابق با سلیقه خود انتخاب کنید.

فراموش نکنید ریش بلند مانند مو های بلند نیاز مند نگهداری و شانه روزانه است تا در کنار ظاهری زیبا سلامتی پوست و ریش شما را حفظ کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *