مدل موی پسرانه

با توجه به استفاده کمتر از لوازم آرایشی برای آقایان نسبت به بانوان مدل موی آقایان از اهمیت بالایی در افزایش جذابیت ایشان دارد.

در گالری مدل موی پسرانه ما تلاش کرده ایم مدل هایی که مناسب تر برای آقایان جوانتر است را جمع آوری کنیم. البته بعضی از تصاویر گالری مدل موی پسرانه با مدل های سایر گالری های ما یکسان است اما تجربه نشان داده مدلهایی که تنها در این گالری موجود می باشد بیشتر مورد توجه آقایان جوان و پیرو مد روز است  همچنین گالری دیگری با هنوان گالری مدل موی فشن برای اقایانی که توجه بیشتری به مد روز دارند تهیه شده است. ولی در گالری مدلهای پسرانه تلاش شده مدلها به گونه ای انتخاب شوند که مناسب فرهنگ جامعه و در عین حال شیک و جذاب باشند.

پیشنهاد می کنیم اگر مدل مورد نظرتون رو پیدا نکردید به لینک زیر مراجعه کنید ما هر روز ده مدل جدید به گالری مدل موی مردانه اضافه خواهیم کرد.

نکاتی قبل از انتخاب مدل مو از گالری موی پسرانه

  • حجم مو می تواند تاثیر زیادی در مدل موی شما داشته باشد پس تلاش کنید مدلهایی را انتخاب کنید که با شما حجم یکسانی دارند
  • رنگ مو تاثیر بسیار زیادی در انتخاب شما خواهد داشت. به طور مثال شاید شما یک مدل مو را انتخاب کنید که در تصویر رنگ مو روشن باشد و موهای شما تیره باشد و پس از اصلاح رضایت کافی از مدل مذکور کسب نکنید.
  • فرم چهره جدای از اهمیت انحصاری در کنار رنگ و حجم مو می تواند نتیجه کار را بسیار متفاوت از تصویر بیان کند.

گالری مدل های موی پسرانه

نکاتی بعد از انتخاب مدل موی از گالری پسرانه

  • دقت کنید که آیا امکان درست کردن روزانه موی خودتون به صورت مدل مربوط رو دارید.
  • حتما با آرایشگر خود در مورد مدل موی انتخابی مشورت کنید.

سعی کنید آرایشگر ثابتی داشته باشید که از مهارت وی اطمینان کافی را داشته باشید، اما اگر برای اولین بار به آرایشگر خود مراجعه می کنید و نسبت به مهارت وی اطمینان ندارید می توانید از ایشان بخواهید که تصاویری ازاصلاح های گذشته شان را به شما ارائه دهند،در این صورت می توانید مشاهده کنیدآیا بین مدلهایی که قبلا اصلاح کرده این مدل وجود داشته یا نه. البته عدم وجود این مدل ناقض مهارت ایشان نیست ولی وجود مدل مشابه می تواند خیال شما رو راحت کند. در نهایت پیشنهاد می کنم اگر برای اولین بار به آرایشگرتون مراجعه می کنید یه مدل بلند تر رو انتخاب کنید 🙂 که اگه خدایی نکرده به مشکلی خوردید بتوانید از مدلهای کوتاه تر استفاده کنید.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *