گالری مدل موی فر

مدل موی فر مردانه

از دیر باز بسیاری از افرادی که موهای صاف داشته اند به افرادی که موی فر دارند قبطه می خوردند پس قدر موهای فر خود را بدانید و بدانید انسان بیشتر مواقع تمایل به چیز های دارد که ندارد. البته نگهداری از موهای فر سخت تر از موهای صاف است.اما با انتخاب یک مدل موی فر مردانه جذاب ارزش نگهداری از موهای شما پرداخت خواهد شد ولی اگر همچنان تمایل دارید که موهایی صاف داشته باشید می توانید از آرایشگر خود بخواهید موی شما را صاف کند و از مدل موهای مردانه گالری مدل موی مردانه سفیر آوید در لینک زیر استفاده کنید. هر چند این کار در طی زمان به موهای شما آسیب می زند و ما چنین پیشنهادی به شما نمی کنیم.

اما با انتخاب یک مدل موی فر مردانه جذاب ارزش نگهداری از موهای شما پرداخت خواهد شد ولی اگر همچنان تمایل دارید که موهایی صاف داشته باشید می توانید از آرایشگر خود بخواهید موی شما را صاف کند و از مدل موهای مردانه گالری مدل موی مردانه سفیر آوید در لینک زیر استفاده کنید. هر چند این کار در طی زمان به موهای شما آسیب می زند و ما چنین پیشنهادی به شما نمی کنیم.

این مدل بسته به نوع فر مو متفاوت است که ما در این گالری مدلهایی برای تمامی سبک های فر مو را جمع اوری کردیم. همچنین تلاش کرده ایم تمام مدل های موی بلند و کوتاه فر مردانه را جمع آوری کنیم. در این میان علاوه بر مو فر مردانه، مدلهایی از ریش فر مردانه هم وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

[ngg src=”tags” ids=”مدل موی فر مردانه” display=”basic_thumbnail”]

اصلاح موی فر مردانه

فراموش نکنید اصلاح موهای فر سخت است و نیاز به تخصص دارد پس حتما پیش یک آرایشگر حرفه ای بروید و حتما بعد از حمام به رایشگاه بروید چراکه در این شرایط موهای شما در پف کرده ترین حالت خود قرار دارد و آرایشگر به خوبی می تواند موی شما را فرم دهد.

نکته اگر دوست ندارید موهایتان وز شود در مرحله اخر حمام سرتان را با سردترین آب ممکن بشوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *